- inni GRACZE;
- GILDIE lub grupy zajęciowe;
- OPIEKUNOWIE lub PRZEWODNICY GRACZY;
- rodzice i inni krewni lub znajomi GRACZY;
- osoby opiekujące się różnego rodzaju formami pozaszkolnej aktywności GRACZA;
- sam zainteresowany.
Konkretne, poświadczone osiągnięcia lub dokonania stanowią podstawę uznania GRACZOWI PASJI przez Zgromadzenie PRZEWODNIKÓW, które może też zdecydować o przypisaniu tej PASJI do odpowiedniego przedmiotu lub do kilku przedmiotów. Może również zdecydować o zaproszeniu GRACZA do publicznego zaprezentowania swojej PASJI.
Pierwsza tura zbierania Wniosków o PASJE przewidziana jest pomiędzy 12 a 16 lutego. Zgromadzenie PRZEWODNIKÓW, które odbędzie się 19 lutego, zdecyduje, kto jakie otrzyma PASJE, jak i kiedy będą one mogły być zaprezentowane, czy zostaną przypisane do jakiegoś przedmiotu. Pomiędzy 5 a 9 marca planowany jest Tydzień PASJI.
Tu znajduje się przykładowy, wypełniony Wniosek - o przyznanie PASJI do rysowania. Jako uzasadnienie jest na nim zamieszczony wyżej obrazek. Wszyscy znamy PASJĘ Iwa, znamy także uczniów, którzy zaprezentowali nam już swoje inne PASJE, na przykład aktorstwo, pisanie ciekawych opowiadań. Pewnie macie też wiele innych PASJI, które nie wszyscy znamy, niektóre z nich realizujecie głównie poza szkołą. Chcemy, abyście się swoimi PASJAMI z całą naszą Społecznością podzielili. Zapraszamy wszystkich do przygotowywania i składania Wniosków!
UWAGA: Termin składania projektów do konkursu na gadżety przesuwamy do 14 lutego (po feriach). W Konkursie na gadżety można składać po kilka projektów. Tak samo można składać po kilka wniosków o PASJE!